W styczniu prezentowaliśmy zestawienie najsłabszych drużyn w Małopolsce, a w dniu dzisiejszym przyjrzymy się zestawieniu najlepszych drużyn A-klasy, które w rundzie jesiennej nie zaznały smaku porażki. W gronie 244 drużyn występujących na tym poziomie rozgrywkowym tylko 5 (2,04 %) drużyn zakończyło I rundę bez przegranej.

Na najwyższym miejscu podium znajduje się przedstawiciel chrzanowskiej A-klasy – Arka Babice, która lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła drugi w zestawieniu zespół Ogniwa Piwniczna Zdrój. Ogniwo jako jedyny zespół w naszej klasyfikacji nie rozegrało wszystkich jesiennych spotkań w swoich rozgrywkach. Kolejną, trzecią pozycję zajmuje Metal Tarnów, który czwartą Zatorzankę wyprzedza - podobnie jak w przypadku 1 i 2 lokaty - lepszym bilansem bramkowym. Ostatnia pozycja należy do Słomniczanki, która z drużyn niepokonanych zdobyła najmniej punktów.

Najwięcej bramek zdobytych ma na swoim koncie zespół Metalu Tarnów, który w 13. spotkaniach pokonał bramkarzy drużyn przeciwnych 56 raz (średnia 4,30 na mecz). Najmniej goli zdobytych z kolei ma Zatorzanka Zator, która strzeliła „tylko” 40. bramek (średnia 3.07 na mecz). Najlepszą defensywą mogą pochwalić się drużyny Zatorzanki oraz Słomniczanki. Ich drużyny w 13. kolejkach straciły po 10. goli (średnia 0,76 na mecz). Na przeciwległym biegunie znajduje się Arka Babice, która w 13. meczach straciła 17 goli (średnia 1,30 na mecz).